Sevdiklerinize, çalışanlarına veya müşterilerinize özel gün hediyesi olarak kullanabileceğiniz hediye çeki, Moon Natural ’den yapılacak alışverişlerde kullanılan bir ödeme seçeneğidir. Hem zarif hem de pratik bir hediye alternatifi olan Moon Natural Hediye Çeki, sevdiklerinize onları en mutlu edecek armağanı vermenin en kolay yolu!

Hediye çekleri, ödeme yapıldıktan sonra maksimum 3 iş günü içerisinde iletilen hesaplara tanımlanıp, tarafınıza e-mail yolu ile gönderilir.

DETAYLAR

  • Tek seferde kullanılmak üzere tanımlanan çekler, bölünemez.
  • Hediye çeklerini tüm ürünlerde kullanılabilir. Talebe göre, istenen kategori veya kategoriler özelinde çekin kullanımı sınırlandırılabilir.
  • Hediye çekleri tanımlandığı ve tarafınıza iletildiği tarihten itibaren 1 sene geçerlidir.
  • Hediye çeklerine tanımlanacak üst tutar için bir sınır bulunmamaktadır, daha yüksek veya farklı bir hediye çeki tutarı talebiniz olması halinde +90 552 696 6630 whatsapp hattımızdan veya info@moonnatural.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Teslim edilen çeklerin iadesi yapılmamaktadır.
  • Hediye çekleri, ödeme yapıldıktan sonra maksimum 3 iş günü içerisinde iletilen hesaplara tanımlanıp, tarafınıza e-mail yolu ile gönderilir.

100 Yıl'a Özel Kampanya Detayları

31 Aralık 2023 tarihine kadar sipariş verilecek tüm hediye çekleri tutarının %20’si Cumhuriyeti’mizin 100 yılına özel hediye olarak tanımlanacaktır. 

  1. 250₺ hediye çeki siparişi 300₺ olarak
  2. 500₺ hediye çeki siparişi 600₺ olarak
  3. 750₺ hediye çeki siparişi 900₺ olarak
  4. 10000₺ hediye çeki siparişi 1200₺ olarak gönderilir.
Videoyu oynat